עברית English דף הפייסבוק

Scroller Up

Scroller Down

ערבי בילוי בניחוח ים


אוהבים לבלות ומחפשים אוירה אחרת למפגשי חברים או לבילוי זוגי?  ערבי בילוי בניחוח ים הוא הרעיון המושלם עבורכם.

נצא מנמל עכו  בדמדומי שקיעה, או תחת לאור הירח להפלגה של כשעתיים, מול הנוף המרהיב של חומות העיר העתיקה ורכס הכרמל המנצנץ . עם השקיעה יימזג יין אל הכוסות, מלווה במאפים ממטבחה של המניאנה. עכשיו זה הזמן לשלווה ושקט. רק אתם, הים, הרוח והיין.

בסיום ההפלגה  נחזור לכיוון מפרץ עכו ונטיל עוגן בלב המפרץ, אל מול חומות העיר העתיקה. זה הזמן ליהנות ממנעמי המניאנה, להסב בסיפוני המניאנה ,בקוקפיט המרווח או בסלון, לב ליבה של המניאנה. 

ניתן אף לגלוש אל המים וליהנות משעשועי מים מגוונים. רחצה לילית תחת שמי ירח או שמיים זרועי כוכבים מומלצת ביותר.
מגבות ומקלחת חמה יחכו לכם עם יציאתכם מן המים.
 
כאן תוכלו ליהנות מאירוע פרטי, ליהנות מאירוח חופשי של בירות בוטיק, ויין איכותיים, שילווו בארוחת גבינות גורמה גליליות בליווי לחמים, מטבלים ירקות העונה וסלטים, את הארוחה נסיים במגש קינוחים מתוקים ועונתיים.

ניתן לגוון ולהעשיר את הפעילות בהרחבת או העשרת התפריט המוגש, בארוחת שף פרטי, הרצאות בתחומי עניין שונים, מפגש עם אנשי ספר, מספר סיפורים , סדנת יין או מפגש עם יינים מובילים מהגליל.


מאחר והנאת אורחינו עומדת לנגד עינינו, תכנית הבילוי היא תוצר של התאמה פרטנית למתארחים על סיפוננו, תוך גמישות מרבית בכל שלב, שתאפשר העצמת ההנאה והחוויה.
 

החוויה מתאימה לכל עונות השנה, מתאימה במיוחד כהפלגה רומנטית לזוג, למפגש חברתי, לערבי נשים, לפעילות פנים ארגונית לגיבוש והעשרת הצוות, אירוח יוקרתי לאורחיכם או אף ישיבת מנהלים באווירה שונה.
 

אורך הפעילות המוצעת 3-4 שעות. עד 12 אורחים.חזרה