עברית English דף הפייסבוק

Scroller Up

Scroller Down

חווית יום על המים

אם אתם מבקשים לבלות יום בים, בהפלגה על יאכטה מפנקת, חווית השייט היומית שלנו תנתק אתכם לכמה שעות משגרת החיים והמולת העיר ותישא אתכם אל  מרחבי הים הכחול.
את היום נתחיל בקבלת פנים מרעננת ומתוקה ע”ג סיפון המניאנה, אחריה נצא אל הים להפלגת מפרשים של מספר שעות בים הפתוח או לאורך החופים.זה הזמן ליהנות מן השלווה המעניקים לנו הים והרוח. אט-אט יתגלו לנו מגדליה וצריחיה של העיר עכו, תריסיה התכולים, כולם עטופים בחומות האיתנות המפרידות בינה לבין הים.

במהלך ההפלגה נשלב אתכם באורחות הספנות ובהווי יורדי הים, ונשמח לשתפכם במיטב סיפורי הים שהצטברו באמתחתנו.

אם יתמזל מזלנו אף נחווה מפגש עם דולפינים, צבי ים או להקות דגים.
מי שירצה יוכל להשתתף באופן פעיל בהשטת הספינה. ואם תרצו - נגרור חכת דייג ונבדוק גם כאן את מזלנו. אם נצליח להעלות דג בחכתנו אנו מבטיחים קרפצ'יו טרי מלווה בלחם טרי ופריך.

לאחר מספר שעות של הפלגה ביאכטה, בים הפתוח, נחזור למפרץ עכו, לעגון בלב המפרץ השקט,  מול חומות העיר העתיקה בעכו. זה הזמן ליהנות ממנעמי המניאנה, להסב בסיפוני המניאנה ,בקוקפיט המרווח או בסלון, לב ליבה של המניאנה . כל אלו יעמדו לרשותכם במהלך שהייתכם במניאנה. 

זו ההזדמנות לקפוץ אל המים, לשנרקל או להתנסות בהפעלה עצמאית של סירת הדינגי הממונעת. מגבות ומקלחת חמה יחכו לכם עם צאתכם מן המים.
 

לאורך ההפלגה על היאכטה ובמהלך העגינה במפרץ, תיהנו מאירוח חופשי של בירות בוטיק צוננות ויין איכותי כמיטב המסורת הימית, שתייה קרה וחמה, מגשי עינוגים מלוחים ונגיסות מתוקות, פלטה עמוסה במבחר פירות ססגוני ומיני הפתעות. במהלך העגינה תוגש  ארוחת גבינות עשירה על הסיפון העליון.


המניאנה, יאכטה יוקרתית, מהשורה הראשונה בעולם, בשילוב עם סטנדרטים מוקפדים של אירוח מבטיחים לכם אירוח ימי מהנה ובלתי נשכח.

אם תבחרו, ניתן יהיה לגוון ולהעשיר את הפעילות בהרחבת או העשרת התפריט המוגש, לשלב צלילה (היכרות , או מודרכת למוסמכים), בישולי שף, סדנת יינות, מפגש עם יינים גליליים, פעילות יוגה, מדיטציה או טיפולי מים, מספר סיפורים עכואי אותנטי ואף הרצאה מעניינת במגוון נושאים.


מאחר והנאת אורחינו עומדת לנגד עינינו, תכנית הבילוי היא תוצר של התאמה פרטנית למתארחים על סיפוננו, תוך גמישות מרבית בכל שלב, שתאפשר העצמת ההנאה והחוויה. החוויה מתאימה לכל אורח ולכל עונות השנה, ותותאם במיוחד עבורכם כפעילות מרגוע ונופש או כפעילות אקסטרים - עמוסה בריגושים ספוגת אדרנלין ומלח ים, כפעילות פנים ארגונית לגיבוש והעשרת הצוות, ליום כיף משפחתי, או יום בילוי עם חברים.  אירוח יוקרתי באווירה שונה .

משך החוויה המוצעת כ 7- 6 שעות. לקבוצות עד 12 אורחים.חזרה