עברית English דף הפייסבוק

Scroller Up

Scroller Down

חוויית ים כחול


המניאנה וצוותה מזמינים אתכם להפליג לקפריסין עם היאכטה מניאנה. לחוויית אירוח ימי של מספר ימים במגוון יעדים באי השלישי בגודלו בים התיכון.  

לפני שנתחיל נספר לכם כמה עובדות חשובות:

  • כשאתם מפליגים לקפריסין עם המניאנה, אתם מפליגים עם מעוז ודורית הבעלים והצוות הקבוע של הספינה, בעל נסיון עשיר המכיר אותה היטב.

  • אצלנו תפליגו על יאכטת יוקרה שנבנתה כדי לחצות אוקיינוסים. ככזו היא נבנתה בסטנדרטים גבוהים של בטיחות ונוחות הפלגה. היתרון הזה בולט במיוחד בהפלגות ארוכות.

  • אצלנו אתם לא מבשלים, לא מנקים ולא תופסים משמרות. אתם באתם לנפוש. להתפנק. להיות אורחים במניאנה. אם תרצו להשתתף בהשטת היאכטה, כמובן שתוכלו. אבל רק כמה שתרצו.

  • אצלנו בחווית האירוח על המניאנה אנו מזמינים אתכם ליהנות מכלכלה מלאה בימי ההפלגה בים ובימי העגינה במפרצים, מארוחות בוקר עשירות וחטיפי לילה בימי הבילוי בחוף. תפריט הארוחות שילווה את חווית השייט לקפריסין יתואם עימכם אישית.

  • אצלנו הכל כלול במחיר. רק הוצאות החוף שלכם - עליכם.

  • אצלנו למרות שהספינה גדולה ומרוווחת, אנו מארחים עד 5 אורחים, לא יותר. 2 אנשי צוות על 5 אורחים. אתם מבינים את הפינוק? את ההבדל?

עכשיו אפשר לחזור אל הים הכחול מסביב, אל השקיעות המרגשות והזריחות המרהיבות - התפאורה המושלמת לחופשה מיוחדת. הוסיפו לכך את שמי הלילה זרועי אורות הכוכבים,מפגשים מזדמנים עם יונקי הים, הנקרים מדי פעם בדרכנו  ואת השלווה העוטפת, ותקבלו רגעי קסם שלא יישכחו.  

במהלך ההפלגה תוכלו להתנסות בחיי השייט על יאכטה, להשתתף בניווט היאכטה ובתפעולה בים הפתוח, בדייג בגרירה ואולי אף באכילת דגים טריים שנשלו זה עתה מן הים, או סתם.... להתפנק על הסיפון.
אין צורך להיות יורד ים מנוסה כדי ליהנות, צריך רק להגיע ולקחת חלק בחוויה.

יאסו קפריסין !!!!!!!

אנו מציעים לכם 2 חבילות ים כחול לדוגמא, כמובן שנוכל לבנות לכם חבילת שייט המתאימה במיוחד עבורכם בהתאם לזמן העומד לרשותכם  ולהעדפות שלכם:

קפריסין - החוף המזרחי -

נתחיל את ההפלגה לקפריסין בהיכרות והסתגלות תוך כדי הפלגה מן המרינה בעכו העתיקה לעבר חיפה – נמל היציאה מהארץ.  עתה, כצוות מגובש נצא  ממפרץ חיפה השוקק בפעילות ים , אל עבר הים הפתוח - שמים פעמינו  לכיוון לרנקה, בדרום מזרח קפריסין. 
ההפלגה תארך כ- 24 שעות.        
בהגיענו ללרנקה ניכנס למרינה  השוכנת בסמוך לחופי ים מובחרים,לרחובותיה השוקקים של העיר וטיילת החוף עמוסת בתי קפה וטברנות מקומיות.
לאי היסטוריה ותרבות של אלפי שנים, אתרי תיירות ונופש רבים ונקודות חמד רבות השוות ביקור. גם כשמדובר בטעימה ראשונה, אנו ממליצים  להקדיש לכך יומיים – שלושה.
אנו נשמח, כמובן, לתרום מניסיוננו ולהמליץ על נקודות חן ואתרים מועדפים לביקור באי. בכל מהלך שהותנו באי, המניאנה תשמש לכם בית ובסיס ליציאה לטיולים והבילויים שהאי מציע.
באם תעדיפו לסקור את האי מכיוון הים דווקא, נוכל לשלב הפלגה לכיוון כף גרקו (כ-5 שעות הפלגה) - רצועת חוף פראית וסלעית לא רחוק מאיה נאפה, בקצה הדרום מזרחי של קפריסין.   נוכל לעגון שם לזמן קצר ע”מ לאפשר לכם לשנרקל באיזור סלעי ויפהפה זה.   בהמשך נפליג לכיוון מפרץ קונוס.  מפרץ קונוס הוא מפרץ יפה ושקט, בו נעגון במשך הלילה, נגלוש אל המים בכל עת להשתכשך במי הקריסטל המזמינים. 
בבוקר המחרת, לאחר רחצת ים מוקדמת נפליג שוב לכיוון לרנקה, לבילוי בטברנות המקומיות או לטיול באיזור.
בסיום הבילוי היבשתי באי , נצא להפליג אל חיפה – שער הכניסה שלנו בחזרנו ארצה.    כשאנו כבר כמעט יורדי ים ודבר אינו זר לנו עוד, נהנה שבעתיים מן ההפלגה ארצה בים הפתוח, וכנראה לא פחות מן המפגש המחודש הצפוי לנו עם החופים המוכרים של הבית.

משך הפעילות ארבעה – ששה ימים. מיועד ל- 2 עד 5 אורחים.

קפריסין- החוף המערבי

נצא בשעות הבוקר לכיוון עיר הקייט היפהפיה, פאפוס, הנמצאת בחופה הדרומי של קפריסין.     ההפלגה תארך כ- 30 שעות, בהן נהנה מים כחול, כמוהו לא ראיתם מעולם לאורך חופי ישראל, ומחווית הפלגה בים פתוח, כשכחול אינסופי סובב אותנו מכל עבר.
רק אנחנו ודרי הים – חוויה שרק ימאים זוכים לה.

בשעות אחר הצהרים שלמחרת יציאתנו, נפלס דרכנו בזהירות בסמוך ל Moulia Rocks וניכנס לנמל פאפוס – נמל דייגים וקייט לא גדול, אך קסום בהליכותיו.  
כשאנו קשורים לרציף למרגלות המצודה המפורסמת של פאפוס, תוכלו לרדת אל החוף לסקור את מקומות הבילוי הרבים וליהנות מהטיילת, בתי הקפה והטברנות הרבות בעיר.   
פאפוס היא עיר קייט תיירותית שוקקת חיים המתמלאת בתיירים אירופאים - בריטים בעיקר.
לאחר לילה בעיר, נצא להפלגה של מספר שעות לכיוון היעד המרכזי שלנו, מפרצי ולגונות לצ’י.   נקיף את כף ארנאוטי (הפינה הצפון–מערבית של קפריסין) ונשים פעמינו לאותם מפרצים מרהיבים, שם נבלה בעגינה במים צלולים, למרגלות שמורת הטבע Akamas Peninsula.     נעבור ממפרץ למפרץ על פי רצוננו, נשתכשך במי הקריסטל שסביבנו, נשנרקל לאורך החוף הסלעי והמערות הנפערות בקרבו, או נרד לחוף לטיול קצר בעזרת סירת השירות שלנו. נבלה יום ולילה בעגינה במפרצים קסומים אלו. 
למחרת היום לפנות ערב, ניכנס למרינה בכפר לצ’י , שם נעביר את הלילה  לצד שייטים אחרים החונים במקום, ונהנה מבתי הקפה והטברנות המקומיות.       
עם בוקר - לאחר סיבוב קצר של קניות, ניפרד לשלום מן הציוויליזציה, נצא לשכשוך אחרון במי המפרצים ונמשיך בהפלגה הביתה כשהרוח ממלאת רב הזמן את מפרשינו ברוח  צד– גבית.     משך ההפלגה כ 35-40 שעות.
כמו בכל פעילות, בה נציע לכם להתארח במניאנה - גם בזו נשמח לבצע ההתאמות הדרושות  (יעדים, זמנים.......) על מנת שתמצו את חופשתכם  ותזכרו אותה כחוויה מרגשת. 
משך הפעילות: חמישה - שבעה ימים. מיועד ל- 2 עד 5 אורחים.
 חזרה