עברית English דף הפייסבוק

Scroller Up

Scroller Down

החוויה העסקית

כל מנהל יודע שמשאבים זקוקים להתחדשות, שצוות הנהלה יעבוד טוב יותר אם התקשורת תזרום בקלילות, שגיבוש זו דרך מצוינת להשיג את המטרה, שיש פעמים שמוטב להוציא את הישיבה מחדר הישיבות הרגיל, ושכשמשהו לא עובד בצוות, צריך להוציא את הצוות מאזור הנוחות שלו, שיש דרכים שונות להניע עובדים ולתגמל עובדים מצטיינים,ושאת ה-V.I.Pשלכם צריך לרגש. את כל זה אתם כבר יודעים, מן הסתם הרבה יותר טוב מאיתנו.

אנחנו יודעים לספק לכם חוויה בעזרתה תוכלו להעניק לחברי הנהלות , צוותים, ואף אורחיהם, את הסביבה והאווירה המתאימים,  שיגבירו את הגיבוש, יעודדו את הפתיחות,  ויחדשו את משאבי האנרגיה ויחדירו רוח חדשה ומרעננת במשתתפים.

מניאנה- חווית שייט ואירוחי מי, מציעה לאורחיה חווית שייט פרטית ואינטימית, על סיפון יאכטת מפרש יוקרתית בשילוב אירוח מלא  תוך שמירה על סטנדרטים מוקפדים של איכות, בטיחות  ומקצוענות.

קונספט האירוח במניאנה הוא תוצר של אהבה רבת שנים לים ,לכלי שייט ולאירוח. מעוז ודורית, בעלי המניאנה, זוג בחיים ובים, המשמש כצוות הקבוע וכמארחים האישיים בכל אירוח, לקחו את רעיון השייט ביאכטה ושדרגו אותו לחוויית נופש מפנקת, בה מקבלים הרבה יותר, ומהכל. תפיסת "הכל כלול"  באוירה יוקרתית, אך בלתי מכופתרת ובסטנדרטים גבוהים,היא השלטת כאן, והיא תלווה כל אורח מרגע שעלה על הסיפון ועד שובו לנמל הבית.

על מנת להעצים את חווית השייט, תותאם לכם תכנית בילוי פרטנית בהתאם לצרכים, מטרות ואופי הפעילות הנדרשת .

למבקשים לשלב בחוויה פעילויות גיבוש אקטיביות, עומד לרשותכם נסיונו ארוך השנים של מעוז, הסקיפר, הן כימאי, שייט ומפקד בכלי שייט והן כמדריך סנפלינג ומחלץ פעיל ביחידת החילוץ,  על מנת לספק את המעטפת הנדרשת לפעילות סדנאית בסביבה הימית, בתאום עם הגורמים המקצועיים בחברה.

חווית השייט שלנו מתחילה במרינה שבנמל בעכו. אחרי קבלת פנים מרעננת נצא לשייט מול הנופים הקסומים של העיר עכו והגליל המערבי,כשרכס הכרמל נשקף גם הוא מולנו. זה הזמן לשלב סיפורי ים והסברים על מתווה החוף ואורחות הים והימאים, תפעול הספינה, ואף לשילוב האורחים בהשטת הספינה. ניתן לפרוס את חכת הדייג ולקוות לשלל טרי מן הים שיתבל את ההפלגה בחוויה נוספת    .לאחר הפלגה של מספר שעות נעגון בלב מפרץ שליו, למרגלות חומות העיר העתיקה, להמשך החוויה. זה יהיה הזמן לשעשועי ים ופעילויות שונות, טבילה בים או נהיגה עצמאית בסירת השירות הממונעת. נחתום בארוחת סיפון עשירה שתוגש בהסבה על הסיפון ולאחריה נרים עוגן ונפליג חזרה לנמל הבית.

פעילויות העשרה: סדנת יין או מפגש עם ייננים מהגליל, מבחר הרצאות בנושאים שונים, מפגש עם מספר סיפורים אותנטי, ארוחות שף פרטי.

מה כלול בחוויה? אירוח חופשי של יינות מובחרים,בירות בוטיק ישראליות ובירות תוצרת חוץ , פינוקי דרך  מתוקים ומלוחים היישר ממטבח היאכטה ומבחר שתייה קלה וחמה. ארוחת סיפון עשירה בסגנון טאפאס ובמבחר תפריטים המוגשת בחוויות של 4 שעות ומעלה.

מקלחות ומגבות עומדות לרשות האורחים, וכמובן שימוש חופשי במתקני הסירה כולל שימוש בנהיגה עצמית בסירת השירות הממונעת (לא מצריך רשיון ).

אורך פעילות מומלץ – יותאם עבורכם לפי מטרות הפעילות. לימי גיבוש להנהלות או צוותים על חוויה של כ-7 שעות, לחוויית שייט לילית, תחת אור הירח, יספיקו כ-4 שעות, אם תרצו לשלב אותנו ביום גדוש חוויות נוכל להתאים לכם חוויה בת שעתיים.

כמה אורחים? עד 12 אורחים. לקבוצות גדולות יותר ניתן לשלב פעילות בסבבים המשלבת פעילות נוספת בשת"פ תיירני איכות מהאזור, כגון סיור רגלי בעכו העתיקה ועוד רשימת אפשרויות ארוכה.

זמני פעילות – ניתן לבצע את הפעילות בכל שעות היממה בהתאם לאופי הפעילות ולצרכי הארגון. החוויה מומלצת לאורך כל ימות השנה. בחורף הישראלי, הים אף רגוע מאשר בקיץ, וחום הקיץ הישראלי מפנה את מקומו לקרירות נעימה. אין צורך לחשוש מן הקור- כירבוליות וערדליים מסופקים לכל אורח שחפץ בכך,  2 מערכות הסקה מחממות את פנים הסירה, ובדרך כלל כוס סיידר חם ישלים את הרגשת החמימות.

שפות:   אנגלית, עברית.

 חזרה