עברית English דף הפייסבוק

החוויה

הנאת אורחינו והענקת חוויה יוקרתית בלתי נשכחת, הם עבורנו משימה ללא פשרות.              לכן, אורחינו היקרים, השייט ביאכטה מניאנה ותכנית הבילוי בה, היא תוצר של התאמה אישית ותכנון בשיתוף עמכם.


נשמח לארחכם לחוויית שייט וים רב חושית, כמיטב המסורת הימית.
נהנה מהפלגה על היאכטה בים הפתוח - הרוח מנשבת במפרשינו, הנוף נשקף מעבר למרחבי הים, רחשי הגלים, ליטוף הרוח  וניחוחות הים, ואולי אף  מפגש מרגש עם בעלי החיים עימם אנו חולקים את התווך הימי האינסופי.
נשלב לגימת משקה וטעימת הפינוקים שיצאו ממטבח הספינה. 

נקנח, או שמא נסתפק, בעגינה בלב מפרץ, בסמוך לחוף מבטחים ורחוק מספיק משאון העיר.
נטבול במי הים  לשחייה, רחצה ושעשועי ים, ונשלב בחגיגת החושים גם חוויה קולינארית שרק מעצם המחשבה עליה , קשה עלינו ההמתנה לרגע שיגיע.....

ההפלגה על היאכטה מניאנה, מתאימה לכל אורח ולכל עונות השנה, ותותאם במיוחד עבורכם כפעילות מרגוע ונופש , או כפעילות אקסטרים עמוסה בריגושים ספוגת אדרנלין ומלח ים, כפעילות פנים ארגונית לגיבוש והעשרת הצוות, אירוח יוקרתי לאורחיכם או ישיבת מנהלים באווירה שונה.
אין צורך להיות יורד ים מנוסה כדי ליהנות, צריך רק להגיע ולקחת חלק בחוויה !

נשמח להציע לכם מגוון רחב של אפשרויות לגיוון והעשרת החוויה..........

לא משנה באיזו פעילות תבחרו, בכל פעילות תפיסת האירוח היא כשל "מלון בוטיק קטן", השט על פני המים המארח את אורחיו באווירה יוקרתית אך לא מכופתרת.

בכל פעילות תיהנו מאירוח חופשי של בירות בוטיק ישראליות ויינות איכותיים, פינוקי דרך וארוחה  המוגשת על הסיפון העליון. מקלחות חמות ומגבות עומדות לרשות האורחים, סיפונים עליונים וקוקפיט מרווח, קבינות נוחות למנוחה. 

אירוח חווייתי על סיפון המניאנה - יום של בילוי כאילו אין מחר – יש רק MAÑANA.

Scroller Up

Scroller Down